Gizlilik Politikası

Gizliliğiniz, kedisahneailesi.com için çok önemlidir. Web sayfamız aracılığı ile kedisahneailesi.com'a, herhangi bir Kişisel Bilginizi iletmeniz halinde bu bilgiler Gizlilik Politikamıza uygun olarak kullanılacaktır. Bu gizlilik politikamız, web sitemizin tamamında uygulanmaktadır.

kedisahneailesi.com;

Adınızı, soyadınızı, adresinizi, telefon ve e-posta adresinizi, biletleme detaylarınızı, T.C Kimlik Numaranızı ( kredi kartlı alımlarda kanunen zorunlu tutulmaktadır ) toplayabilir.

Bilet alımlarınızı gerçekleştirmek ve üyelik hesabınızı yönetmek, Satışa sunulan etkinliklerle ilgili sizleri bilgilendirmek, kampanya ve promosyonlardan haberdar olmanızı sağlamak üzere e-postaları periyodik olarak gönderebilmek amacı ile kullanabilir.

Bu web sitesinin kullanmakla, bu Gizlilik Politikasında belirtilen hususları kabul etmiş ve yukarıdaki hususlarda kedisahneailesi.com'a izin vermiş sayılırsınız.


Güvenlik

kedisahneailesi.com, bilgilerinizin gizli kalmasını temin etmek için elinden gelen çabayı gösterir. Veri gönderdiğiniz formlarımız, iletim sırasında şifreli bir iletişim kanalı olan 256 Bit SSL (Güvenli Soket Katmanı)ile korunmaktadır. Söz konusu bu bilgiler kedisahneailesi.com'a ulaştığında, bu bilgiler olağan sıkı güvenlik ve gizlilik standartlarımıza uygun olarak korunacaktır. SSL'den yararlanabilmek için Web tarayıcınız SSL'i desteklemeli ve tarayıcınızdaki SSL opsiyonlarını faal hale getirilmelidir.

Verileriniz, ancak iş sürecimizin ihtiyaçları veya yasal zorunluluklar için gerekli oldukları sürece saklanacaktır. Kredi kartı bilgilerinizin ayrıntıları sunucularımızda saklanmamaktadır.

Teslimat

Bilet teslimatı, etkinlik biletini satın alan kişinin kayıtlı mail adresine e-posta yolu ile gönderilecektir. Kredi Kartı tahsilatlarında herhangi bir iade ve aktarım işlemi yapılmamaktadır.

İade ve İptal

Satışı gerçeklen etkinlik biletlerinde iade ve iptal yapılmamaktadır. Etkinliğin herhangi bir sebeple ertelenmesi ve iptal edilmesi durumunda, tüm sorumluluk kedisahneailesi.com'a aittir.

kedisahneailesi.com, Kullanım ve Gizlilik Şartlarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.